Kariyer Fırsatları

Ekibimize Katılın.


Genel Beklentilerimiz

Çalışma ŞekliÖzgürlük

Tek istediğimiz gerektiğinde sana ulaşabilmek. Bize gelen iş gerekirse sana yönlendirilir, bizim çalışanımız olarak işi özgürce dilediğin yerde yapar, teslim edersin. Ücretin hesabına EFT olarak anında geçer.


Çalışma Saatleri

Seni kısıtlamıyor verilen işi hemen bitir demiyoruz. Aldığımız işlerde vaktimiz boldur. Kimi zaman bizim için müşterimizle görüşmek zorunda kalabilirsin bu durumda sen ve müşteri için en uygun zaman seçilir.


Güvenilirlik

Burada işini ciddiye alan titiz ve sorumluluk sahibi kişiler ile çalışılmaktadır. Bizimle out source çalışacak kişinin kesinlikle günün şartlarına uygun bir dizüstü bilgisayarı olması gereklidir.


Proje Teslim

Proje Teslim tarihleri bizim için çok önemlidir. Verilen iş için gereğinden fazla zaman verilir. Burada tek istediğimiz işin mükemmel, kusursuz ve zamanında bitmesidir.

Outsource

Açık Pozisyonlar


Bilgisayar Mühendisi, Yazılım Mühendisi

Sanal-Pos Entegrasyonu

İstalbul, İzmir

Üniversitenin Bilgisayar veya Yazılım Mühendisliği bölümünden mezun en az 1 yıl pos entegrasyonu ve gömülü sistemler üzerinde çalışmış, WordPress, Joomla, Magento, Proticaret gibi sistemlere sanal-pos eklentileri geliştirmiş, İyzico, PayU, 3Pay gibi eklentiler üzerinde çalışmış bizimle out source çalışabilecek yazılımcılar aranmaktadır.

Daha Fazlası
Grafiker

Kurumsal Kimlik, Logo ve Tasarım

İstanbul, İzmir

Üniversitenin 4 yıllık veya 2 yıllık Grafikerlik bölümlerinden mezun en az 2 yıl kurumsal şirketlerde çalışmış, grafik tasarımını seven, revizelerden sıkılmayan, logo ve tasarımlarda özgün fikirlere sahip, Shutter Stock veya hazır psdler ile karşımıza gelmeyen, grafik çalışmalarını portfolyo ile bize sunabilecek Photoshop, Illustrator, Indesign programlarını rahatlıkla kullanabilen tercihen Mac kullanan out source takım arkadaşları aramaktayız.

Daha Fazlası
İşletme

Satış Destek

İstanbul, İzmir

Tercihen üniversitenin 4 yıllık işletme bölümünden mezun. Pazarlama, konuşma, ikna kabiliyetleri yüksek daha önce yazılım, e-ticaret sistemleri pazarlamış veya yazılım hakkında bilgisi olan satış kanalımıza destek verecek yarı zamanlı çalışma arkadaşları aramaktayız.

Daha Fazlası
Görüşmeyi Başlat
1
💬 WhatsApp
Merhaba 👋🏻
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by