Web Tasarım


Web Tasarım Web Dizayn

Bütçe Dostu Web Siteleri

Alican Design’da her bütçeye uygun bir web sitesi bulunmaktadır. Yaptığımız web siteleri ve tasarımlar bütçesi ne olursa olsun günün koşullarında en kaliteli ekonomik, en yüksek yazılım standartlarında özenle hazırlanır.

  • Web Siteleri, Web Tasarım, Kurumsal Web Siteleri, Bireysel Web Siteleri
  • Web Tabanlı Yazılımlar, E-Ticaret Siteleri, CRM, B2B gibi…
  • Web Siteleri için Grafik Tasarımları, Dijital Dergi ve Broşürler
  • Web Tasarımları’nın HTML5 olarak yazılıma dönüştürülmesi
  • Mobil Uyumlu Web Siteleri
  • İnteraktif Facebook Fan Sayfaları

Bütçenize göre Premium Formatta Açık Kaynak Kodlu Yazılımlar veya profesyonel tasarımcı ve yazılımcılarımız tarafından hazırlanan Eşsiz Özel Tasarım Web Siteleri, Web Tabanlı Yazılımlar. Üstelik ilk sene Hosting maliyetiniz bizim tarafımızdan ücretsiz.

Açık Kaynak Kodlu Yazılımlar

Alican Design küçük ve orta ölçekli şirketlerde Kurumsal Web Sitesi yazılım giderlerini azaltmak ve müşterilerine her daim güncel yazılımlar sunabilmek için açık kaynak kodlu, hazır alt yapılı sistemler kullanılır.

Bunlar içerik yönetim sistemi olan web siteleridir. Dinamik sitelerdir kullanıcı panelleri vardır. Panel yardımıyla içerikleri değiştirilebilir. İçerik Yönetim Sistemli Web Siteleri; CMS olarak adlandırılır, Content Management System olarak geçer.

Alican Design dünyadaki en popüler açık kaynak kodlu yazılımları kullanılır. Kullandığımız açık kaynak kodlu yazılımlar resimdeki gibi listelenmiştir.

Responsive Web Siteleri

Alican Design’da tüm web siteleri, web tabanlı yazılımlar ve yaptığımız web sitesi tasarımları responsive yani tüm cihazların ekran çözünürlükleri ile uyumludur.

Kısaca mobil uyumlu web siteleri de diyebiliriz. Günümüzde mobil uyumluluk kurumsal sitelerin arama motorlarında ilk sıralarda çıkmasında etkendir.

SEO Uyumlu Web Siteleri

Yaptımız tüm Web Siteleri  W3 Web Standartlarında ve arama motorlarına uyumlu bir şekilde hazırlanır. Bu sayede daha sonra yapılan SEO çalışmalarında veya arama motorlarında üst sıralarda yer almasında daha hızlı sonuçlar verir. Size ekstra maliyetler harcatmaz Google Adwords gibi ücretli reklamlara bağımlılığınızı azaltır. Sitenizin kalite puanları yüksek olacağından dolayı Adwords maliyetleri düşer.

web-tasarim

Lisanslı Tema ve Eklentiler

Seçtiğiniz açık kaynak kodlu yazılımlar‘a Kurumsal Şirketiniz için uyumlu temalar yüklenir yüklediğimiz temalar ve yazılımlar  kesinlikle orjinaldir.

Lisanssız tema veya eklenti kullanılmaz. İçerik yönetim sisteminiz için uygun temalar isteklerinize göre yazılcılarımız tarafından yeniden düzenlenir. İsteklerinize göre özel eklentiler yapılır.

Yazılımlar tamamen Türkçe olarak teslim edilir. Biz açık kaynak kodlu siteler için tema olarak Theme ForestTheme Fuse, Elegant Themes, Yith Themes gibi kaynaklarını kullanıyoruz sistemimizde size sunabileceğimiz 25.000′den fazla tema ve site örneği var.

websitesi-temalar

Görüşmeyi Başlat
1
💬 WhatsApp
Merhaba 👋🏻
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by